Vložit inzerát

HLAVNÍ ÚČETNÍ | až 80 000 Kč

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Prosperující mezinárodní společnost aktuálně hledá vhodné kandidáty na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ.

Máte výbornou znalost českého účetnictví a vyznáte se i v daňové problematice? Jste zodpovědní, pečliví a proaktivní? Domluvíte se dobře anglicky ?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

- zastřešení celkové agendy účetního oddělení
- metodické vedení účetního oddělení
- příprava účetních podkladů - zpracování statistických výkazů, hlášení obratu, apod.
- správa daňových účtů a komunikace s orgány státní správy
- příprava roční závěrky, komunikace s daňovými poradci a auditory
- zpracování přiznání k DPH a souhrnných a kontrolních hlášení

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání - ekonomický směr výhodou
- alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
- výborná znalost českého účetnictví a daňové problematiky
- znalost problematiky spotřební daně
- pokročilá znalost MS Office, zejména Excelu
- znalost angličtiny

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 65000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek