PRÁCE PRO STUDENTY IT | ZÁKAZNICKÝ SPECIALISTA | BRNO | od 180 Kč/h

Brno (Jihomoravský kraj) Zkrácený úvazek

Náplň práce

Jste časově flexibilní a hledáte dlouhodobou brigádu při studiu?

Pokud bez problémů komunikujete v angličtině na profesionální úrovni, máte zkušenosti s troubleshootingem a komunikací se zákazníky, máme pro vás jedinečnou příležitost stát se součástí týmu v globální IT společnosti s získat cenné pracovní zkušenosti!

Pokud máte:
☑ Výborné komunikační dovednosti v angličtině (písemný projev C1)
☑ Zkušenosti s komunikací se zákazníky písemně (rychlé psaní)
☑ Možnost pracovat v 8hodinových směnách podle rozvrhu kterýkoli den (Po - Pá)
☑ Vynikající schopnost multitaskingu a odolnost vůči stresu
☑ Znalost technického řešení problémů (troubleshooting)

Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis v angličtině a my se Vám ozveme!

Smlouva: DPČ do prosince 2024 s možností prodloužení i na rok 2025 (prostřednictvím agentury Grafton)
Kanceláře: Brno - Technologický Park

Požadavky

☑ Možnost pracovat ve všech 8hodinových směnách podle rozvrhu od 7:30, 8:00, 10:00, 13:00 (průměrně se pracuje 2-3 dny v týdnu, směny jsou přidělovány, není možnost výběru!)
☑ Výborné znalosti anglického jazyka (plynulá písemná i ústní komunikace)
☑ Druhý cizí jazyk jako nizozemština, polština, němčina nebo italština na úrovni B2+ je velkou výhodou
☑ Zkušenosti s technickým řešením problémů
☑ Schopnost multitaskingu
☑ Odpovědnost a svědomitost
☑ Týmový hráč a profesionální přístup k práci
☑ Zkušenosti se zákaznickou podporou nebo prací na podobné pozici jsou velkou výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 180 CZK do 220 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek