Vložit inzerát

HR ADMIN | Výpomoc při digitalizaci | Brno - Slatina

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme dva kandidáty na pozici HR Admin na výpomoc do HR oddělení v globální společnosti sídlící v Brně - Slatině. Jedná se o cca 3 měsíční výpomoc s dokumenty při digitalizaci systému.

Ideální kandidát by měl mít:
- perfektní angličtinu (čtení, psaní, mluvení min B2 - aktivně) - podmínkou
- znalost balíčku MS Office (především MS Excel, Word...)
- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
- zkušenost s používáním databáze HRIS (výhodou)
- proaktivní a samostatný přístup

Pokud chceš získat zkušenosti v oblasti Lidských zdrojů v globální společnosti, která patří mezi lídry ve svém oboru, neváhej a pošli nám svůj životopis!

Smlouva: cca 3 měsíční kontakt přes PA
Nástup: okamžitě
Mzda: dle zkušeností
Prac. doba: 6 - 8h denně

Požadavky

- AJ min. B2 (aktivní komunikace ústní i písemná)
- MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
- znalost databáze HRIS (velkou výhodou)
- reporting
- komunikační a organizační dovednosti
- samostatnost

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek