Vložit inzerát

LOGISTICKÝ MANAGER| AŽ 110 000 Kč | AUTOMOBIL

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Logistika je Vaše alfa a omega? Máte zkušenosti se správou skladů? Anglicky se domluvíte bez problémů? Pak hledáme právě Vás!

Na této pozici budete:

- vést tým zaměstnanců oddělení logistiky
- efektivně řídit logistické procesy (plánování, dohled, podpora, korekce)
- management skladového zásobování (příjem, sklad, expedice)
- zajišťovat efektivitu nastavených procesů v logistice, eliminace rizik
- komunikace s dodavateli
- komunikace napříč odděleními
- dohled nad dodržováním firemních a logistikckých standardů

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání - technické, management, ekonomika apod.
- zkušenosti s vedením oddělení logistiky
-schopnost efektivně vést a motivovat tým
- nastavovat KPI a hodnotit jejich dosahování
- znalost logistických procesů
- AJ komunikace denně ústní i písemná
- reporting
- komunikativní a organizační typ

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 90000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek