Vložit inzerát

Head of Investment Administration 100 000 - 150 000 CZK

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti z banky nebo investiční společnosti na pozici manažera nebo ředitele? Máte zkušenost s vedením lidí? Máte přehled o investičních fondech? Přihlašte se nám!

Pracovní náplň:

- Administrace fondu
- Vedení týmu 10-15 lidí, který řeší smlouvy, reklamace a komunikaci s distributory
- Delegování úkolů v týmu, 30 % práce o koordinaci lidí
- Výpočet hodnoty fondu + stanovení finančních výsledků fondů
- Znalost NAB
- Znalost nebo povědomí o investičních fondech
- Spolupráce a komunikace s bankami
- Správa účtů a účast na akvizičních procesech
- Spolupráce na zahraničních a tuzemských projektech
- Správa přidělených projektů finančního řízení
- Blízká komunikace s finančním týmem a bankami
- Postupné převzetí finančního řízení přidělených projektů
- Odolnost vůči stresu, flexibilita, analytický typ

Praha 2 - Vinohrady
Nástup Ihned

Požadavky

Očekáváme:
- Znalost MS office (zejména Excel)
- Středoškolské či vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
Výhodou:
- Praxe na podobné pozici
- Znalost Real Estate

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 100000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek