Vložit inzerát

TECHNIK AUTOMATIZACE | vhodné i pro absolventy

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Nechceš jezdit na nekonečné výjezdy do zahraničí a zároveň si krásně vydělat? Pak tu máme pozici přímo pro Tebe!

Náplň práce:
- vývoj jednoúčelových strojních zařízení
- návrh zařízení a systémů pro sběr a sledování dat z výroby
- občasná spoluúčast na montážním zařízení
- instalace a oživení zařízení
- vylepšování a modernizace stávajících zařízení
- tvorba technické a uživatelské dokumentace ke strojním zařízením

a to vše BEZ CESTOVÁNÍ!

Požadavky

- VŠ vzdělání v oboru elektro nebo SŠ vzdělání + praxe
- AJ na úrovni B1
- základy v oblasti bezpečnosti strojů a průmyslových komunikací
- orientace v automatizaci
- zkušenosti s programováním PLC výhodou
- zkušenosti s kreslením elektro schémat výhodou
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Vyškov

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek