Vložit inzerát

VEDOUCÍ INŽENÝR TECHNICKÝCH PROJEKTŮ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

HLEDÁ SE VEDOUCÍ INŽENÝR PROJEKTU!

Pokud máš znalosti ve strojírenství, projektovém řízení a komunikativní angličtinu, tak hledám právě tebe!

JAKO VEDOUÍ INŽENÝR PROJEKTŮ BUDEŠ:

- Vést projekty ve všech fázích
- Připravovat technické a dalš odborné dokumenty potřebné pro realizaci projektu
- Účastnit se schůzek ohledně technických požadavků a obchodních podmínek se zákazníky
- Vyjednávat smluvní podmínky
- Kontrolovat průběh projektu a koordinovat projekty ke zdárnému konci

Požadavky

* VŠ strojní/technické
* Anglický jazyk na pokročilé úrovni
* Znalost CAD/CAM systémů
* Ochota se účastnit krátkodobých služebních cest k zákazníkům

POKUD JSI ŠIKOVNÝM ABSOLVENTEM, TAK SE PŘIHLAŠ TAKÉ, MÁME K DISPOZICI I JUNIORNÍ POZICI!

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek