Vložit inzerát

MANAŽER CENOTVORBY | AŽ 110 000 KČ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Společnost podnikající v oblasti prodeje elektroinstalačního materiálu hledá vhodné kandidáty na pozici MANAŽER CENOTVORBY!

Máte zkušenosti s cenotvorbou v rámci B2B distribučního prostředí? Jste analytičtí a podnikatelské myšlení Vám není cizí? Domluvíte se bez problému anglicky?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

- stanovování a implementace cenových strategií a modelů
- sledování efektivity cenových strategií a jejich případná optimalizace
- předpovídání dopadů změn v cenové politice
- analýzy ziskovosti produktů a služeb
- realizace změn v cenové politice
- analýzy trhu a konkurence
- podpora prodejních týmů při tvorbě cenových nabídek a smluv

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- pokročilá znalost angličtiny alespoň B2
- zkušenosti s cenotvorbou alespoň 3 roky
- zkušenosti v oblasti cenotvorby v B2B distribučním prostředí
- znalost elektrotechniky výhodou
- vynikající analytické schopnosti a strategické myšlení

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 90000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek