Vložit inzerát

HR SPECIALISTA | PRAHA 1

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Prosperující mezinárodní společnost podnikající v oblasti prodeje parfémů, kosmetiky či cukrovinek hledá vhodné kandidáty na pozici HR SPECIALISTY!

Máte výbornou znalost českého zákoníku práce? Disponujete již zkušenostmi na podobné pozici v rámci personalistiky? Domluvíte se bez problému anglicky?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

- vedení komplexní personální agendy
- příprava podkladů pro mzdy
- zajištění nástupního a výstupního procesu včetně veškerých změn v pracovněprávních vztazích
- vedení pracovně právní dokumentace a osobních spisů
- evidence zaměstnanců včetně cizinců a brigádníků
- podpora kolegů v pracovněprávních otázkách
- správa kmenových dat v docházkovém systému OK Base
- spolupráce s externí mzdovou účtárnou

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
- pokročilá znalost anglického jazyka alespoň B2
- výborná znalost zákoníku práce
- znalost mzdového účetnictví výhodou
- znalost personálního systému OK BASE
- pokročilá znalost MS Office, zejména Excelu

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek