Vložit inzerát

MARKETING MANAGER | SLUŽBY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Perspektivní společnost podnikající v oblasti služeb hledá vhodné kandidáty na pozici MARKETING MANAGERA!

Chcete přispět k rozvoji atraktivního produktu, který je stálicí na českém trhu? Máte zkušenosti s B2B i B2C marketingem? Domluvíte se bez problému anglicky?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

- vytváření marketingové a komunikační strategie
- realizace marketingových kampaní
- zodpovědnost za brandovou identitu značky
- vedení týmu lidí a jeho rozvoj
- optimalizace a správa marketingového rozpočtu
- spolupráce s obchodním a partnerským oddělením
- zodpovědnost za komunikaci s agenturami, novináři a dodavateli

Požadavky

- SŠ vzdělání nebo VŠ vzdělání
- zkušenosti s interním marketingem a marketingem pro B2B a B2C segmenty alespoň 3 roky
- pokročilá znalost anglického jazyka alespoň B2
- zkušenosti s vedením týmu lidí
- sledování marketingových trendů
- efektivní PR komunikace
- zkušenosti se správou sociálních sítí a kampaní
- projektové řízení a nastavování strategií
- výborné organizační a komunikační schopnosti

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 80000 CZK do 95000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek